A A A

Tablet od LG - pierwszy z aparatem 3D

15 lutego 2011, 09:11
Tablet od LG - pierwszy z aparatem 3D

Podczas konferencji z okazji otwarcia targów Mobile World Congress 2011 LG zaprezentowało tablet LG Optimus Pad.

Nowe urządzenie wyposażono w ekran o przekątnej 8,9 cala i rozdzielczości 1280 x 768 WXGA oraz procesor NVIDIA Tegra 2. Na tablecie zainstalowano system Google Android 3.0.

LG Optimus Pad to pierwszy na świecie tablet wyposażony w aparat 3D. Pozwoli on użytkownikom rejestrować realistyczne zdjęcia i filmy, które następnie można wyświetlić na ekranie telewizora 3D za pośrednictwem portu HDMI, lub umieścić w portalu YouTube 3D. Użytkownicy biznesowi docenią również wbudowaną funkcję do obsługi wideokonferencji. Dzięki dekodowaniu rozdzielczości Full HD 1080p fani kina mogą przesyłać treści w wysokiej rozdzielczości na ekran telewizora bez żadnego wpływu na jakość obrazu. Zaawansowanych i standardowych graczy ucieszy szeroki wybór gier dostępnych w jakości porównywalnej z grami na konsole, które można pobrać przy użyciu aplikacji Tegra Zone, płynnie obsługiwanej na tablecie LG Optimus Pad.

Tablet będzie dostępny w sprzedaży na rynkach lokalnych od początku marca 2011.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto