A A A

Tagowanie na Instagramie

13 stycznia 2020, 14:25
Instagram testuje nową funkcję czatów grupowych.
Tagowanie na Instagramie

Technologiczna blogerka Jane Manchun Wong opublikowała na Twitterze informację dotyczącą kolejnych zmian wprowadzanych na platformie społecznościowej Instagram. Tym razem z nowej funkcji skorzystają użytkownicy, którzy często i na dużą skalę uczestniczą w czatach grupowych. Twórcy aplikacji pracują nad rozwiązaniem umożliwiającym oznaczanie wszystkich użytkowników konwersacji na raz, zamiast wpisywania każdego z osobna. Znacznie ułatwi to wywoływanie całej grupy do odpowiedzi, szczególnie, gdy w danym czacie bierze udział np. setka użytkowników.

Inną kwestią jest to, że takie uaktualnienie aplikacji może przysłużyć się spamerom, fałszywym kontom i ogólnie szkodliwemu zachowaniu botów lub hakerów. Jednak większość instagramowiczów zareagowała pozytywnie na te zmiany, co widać w komentarzach pod postem Wong na Twitterze. Wszak zwykle w tego typu czatach grupowych biorą udział zainteresowani użytkownicy, którzy stanowią zamknięte grono. Być może nowa funkcja spowoduje przeniesienie się do Twittera uczestników czatów grupowych WhatsAppa czy Messengera.

fot. Twitter

 

 

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto