A A A

Tajemniczy smartfon Sony

16 sierpnia 2015, 12:00
Na stronie Xperia Blog pojawiły się zdjęcia tajemniczego smartfona Sony. Czy jest to wyczekiwana Xperia Z5+?
Tajemniczy smartfon Sony

Trudno rozeznać się w plotkach na temat nadchodzących smartfonów Sony, co niejasną strategią wydawniczą dodatkowo utrudnia sam producent. W tym roku poznaliśmy bowiem dwie mocne nowości - Xperię Z4 oraz Z3+. Z nieoficjalnych informacji wynika natomiast, że w drodze są cztery kolejne - Z5, Z5+, Z5 Compact oraz C5 - dwa pierwsze na pewno będą z najwyższej półki. Nie chce mi się wierzyć, aby firma miała zaprezentować tyle drogich nowości na raz.

Źródło sugeruje, że Xperia Z5+ będzie wyposażona w ekran o rozdzielczości Quad HD (jeszcze dwa dni temu mówiło się o Ultra HD) i układzie Snapdragon 810. Wszystkie urządzenia mogą być utrzymane w stylistyce serii, a ich premiera odbędzie się na początku września na targach IFA 2015.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto