A A A

Tani smartfon Google?

4 kwietnia 2018, 10:00
Jak donosi portal Android Central, jeszcze w tym roku do sprzedaży może trafić smartfon Google ze średniej półki.
Tani smartfon Google?

Urządzenia z serii Google Pixel są chwalone w wielu kwestiach, jednak ich ceny, szczególnie w Polsce, są bardzo wysokie. Osoby chcące doświadczyć rozszerzonej opieki Google, a mające mniejszy budżet, muszą zdecydować się na któryś ze smartfonów z linii Android One.

Już niedługo może się to jednak zmienić, ponieważ Google ma podobno w planach wypuszczenie na rynek niedrogiego smartfonu z linii Pixel. Miałoby to być rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim na rynek indyjski, ale też wszędzie tam, gdzie popularne są urządzenia z serii Android One.

Na razie nie wiemy nic więcej na temat tego sprzętu. Można jednak przypuszczać, że będzie to urządzenie o specyfikacji porównywalnej do Xiaomi Mi A1 i innych niedrogich słuchawek z czystym Androidem na pokładzie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTwitter ma najgorsze filtry blokujące
14 listopada 2019
Badania IWF obnażają nieskuteczność filtrów Twittera. Prawie połowa szkodliwych dla dzieci treści rozpowszechniana jest za pośrednictwem...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto