A A A

Tanie i szybkie SSD od Team Group

13 listopada 2013, 13:25
Tanie i szybkie SSD od Team Group

Firma Team Group wypuszcza nowe dyski typu SSD 2.5 Cala o nazwie DARK L3. Występują one w trzech wersjach - 60 GB, 120 GB i 240 GB.

Mimo niskiej ceny, wszystkie trzy dyski od Team Group odczytują dane z prędkością 550 MB/s. Wersja 60 GB zapisuje dane z prędkością 450 MB/s, a dwa pozostałe modele z prędkością 500 MB/s. Jest to ponad pięć razy szybciej niż standardowe dyski i to tylko jeśli mówimy o jednym pliku. W momencie gdy tych plików jest więcej, różnice dochodzą już do kilkunastu razy.

Team Group Dark L3 jest zbudowany w formacie 2.5 cala i ma wysokość 7mm, co oznacza, że nadaje się do wydajnych komputerów stacjonarnych, laptopów, a także cienkich i mocnych ultrabooków. Osoby, które nie chcą zmieniać całego komputera, a jedynie wymienić dysk na szybszy, powinien ucieszyć fakt, że można w łatwy sposób przenieść zawartość swojego obecnego starego dysku na SSD Team Group bez reinstalowania systemu i wszystkich programów.

Dyski są dostępne w sklepach współpracujących z wyłącznym dystrybutorem marki Team Group na Polskę - firmą Caseking.

Sugerowana cena detaliczna:

60 GB - 209zł brutto

120 GB - 315zł brutto

240 GB - 630zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNowy patent Samsunga
8 kwietnia 2020
Koreański producent opatentował ekran, w którym zaokrąglone są wszystkie cztery boki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto