A A A

Tanie słuchawki dla graczy

13 stycznia 2014, 13:28
Tanie słuchawki dla graczy

Natec Genesis, producent akcesoriów gamingowych i elektroniki użytkowej poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży zestawu słuchawkowego skierowanego do graczy.

Producent zapewnia, że headset H22 zapewnia wysokiej jakości dźwięk, a także przykuwa uwagę ciekawym wzornictwem i dobrej jakości wykonaniem. Miękkie poduszki słuchawek stanowią dobrą izolację przed dźwiękami z zewnątrz, a przy tym są wygodne dla uszu nawet podczas długich godzin gry czy oglądania filmów. Praktyczny, regulowany pałąk umożliwia dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, dzięki czemu gracz może cieszyć się niespotykaną wygodą podczas użytkowania.

Użytkownik ma do dyspozycji mikrofon zaopatrzony w funkcję redukcji szumów, przydatny do komunikacji podczas gry online, a także rozmów ze znajomymi przez skype. Odporny na uszkodzenia tekstylny przewód o długości 2,5 m pozwala na niczym nieskrępowane ruchy. Kontroler dźwięków umieszczony na kablu jest zawszę pod ręką i eliminuje konieczność podchodzenia do komputera.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 55 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto