A A A

Taniej w Orange na kartę

23 kwietnia 2009, 10:50
O wprowadzeniu nowego cennika poinformował wczoraj wieczorem rzecznik Grupy TP. Orange wreszcie zdecydował się odpowiedzieć na cenową ofensywę Play z połowy ubiegłego miesiąca oraz ruchy pozostałych operatorów.
Taniej w Orange na kartę

Choć na posunięcie Orange trzeba było czekać ponad miesiąc, to klienci taryf pre-paid POP i Nowy Orange GO w pomarańczowej sieci powinni być zadowoleni z informacji, że od kilku godzin, dzwoniąc do wszystkich z wyjątkiem Play i Polsatu Cyfrowego, płacą 29 groszy za minutę, a za SMS i MMS 20 groszy.

Operator nie wprowadził kłopotliwych aktywacji przez wpisywanie kodu, SMS, czy też kupowanie usługi – nowy cennik zaczął obowiązywać automatycznie dziś o północy. Dodatkowo klienci Orange POP mogą nadal korzystać z pakietów i usług obniżających ceny połączeń. W przypadku klientów taryfy Nowy Orange Go, która jest taryfą malejącą, z nowych stawek korzystają tylko osoby, których ostatnie doładowanie konta wynosiło 50 zł lub więcej. Rzecznik TP zapowiedział, że w najbliższych dniach klientom tej taryfy zaoferowane zostaną darmowe minuty do wszystkich za doładowanie konta oraz inne usługi obniżające koszty połączeń.

Klienci Orange Music niestety nie zostali objęci zmianami w cenniku.

Źródło: Blog rzecznika Grupy TP


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto