A A A

Targi CES 2022 skończą się dzień wcześniej

4 stycznia 2022, 07:00
Organizatorzy zrezygnowali z ostatniego dnia konferencji
Targi CES 2022 skończą się dzień wcześniej

Największe targi na świecie w wersji mikro

Organizatorzy największej konferencji technologicznej na świecie, która każdego roku przyciąga ponad 10 000 wystawców, postanowili zakończyć tegoroczna edycję imprezy o dzień wcześniej. Powód jest oczywisty: gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 w hrabstwie Clark, gdzie znajduje się Las Vegas.

W ostatnich dniach kilkukrotnie informowaliśmy, że coraz większa liczba gigantów (m.in. BMW , Intel, AMD, GM, Google, T-Mobile, Amazon, Microsoft i Meta) zdecydowała się na jedynie wirtualną obecność na konferencji. Obecność na targach potwierdziło ponad 2200 wystawców.

W związku z sytuacją epidemiologiczną uczestnicy będą musieli okazać dowód szczepienia, a także przetestować się na COVID-19 mniej niż 24 godziny przed wejściem na konferencję. Na miejscu rozdawane będą bezpłatne szybkie testy.

fot. CES


Katarzyna Bielińska
Tagi: CES
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto