A A A

Targi CeBIT 2009

4 marca 2009, 14:58
3 marca otwarte zostały drzwi do hal wystawowych hanowerskich targów CeBIT 2009. Zapraszamy do czytania relacji z przebiegu imprezy.
Targi CeBIT 2009

Na trwających w dniach 3–8 marca 2009 roku tragach zwiedzający będą mieli okazję odwiedzić stoiska 4300 firm z 69 krajów (w tym około 20 przedsiębiorstw z Polski). Jak co roku – już od 23 lat – do Hanoweru zjadą miłośnicy komputerów, nowoczesnej elektroniki, oprogramowania oraz nowych technologii.

W ceremonii otwarcia, zaplanowanej na poniedziałkowy wieczór, wzięli udział kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz Arnold "Terminator" Schwarzenegger – gubernator amerykańskiego stanu Kalifornia, który to stan od ubiegłego roku jest partnerem targów CeBIT i mocno zabiegał o powodzenie imprezy mimo trwających kłopotów światowej gospodarki.

Poniżej zamieszczamy najświeższe informacje z przebiegu imprezy:

Zapraszamy także do serwisu CeBIT 2009 przygotowanego przez INTERIA.PL oraz galerii zawierających zdjęcia z targów.

Źródło: Deutsche Messe


Maciej Płochocki PCF
Tagi: wydarzenia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto