A A A

Targi Mobile World Congress 2009

17 lutego 2009, 13:47
W poniedziałek, 16 lutego rozpoczęły się targi Mobile World Congress 2009 w Barcelonie, które są uznawane za najważniejsze wydarzenie w świecie technologii mobilnych. Najistotniejsze informacje, prezentacje i premiery sprzętu oraz oprogramowania przedstawiamy na bieżąco. Tegoroczne targi MWC potrwają do czwartku 19 lutego.
Targi Mobile World Congress 2009

Wśród producentów obecnych na targach znalazły się wszystkie liczące się na rynku firmy, w tym ARM, Nvidia (procesory mobilne); Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Asus, Garmin, HTC, Alcatel-Lucent czy LG (producenci urządzeń); Microsoft, Opera, Google (twórcy oprogramowania).

Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi premierami i wydarzeniami, które przygotowano na MWC 2009:

Czwartek, 19 lutego:

Środa, 18 lutego:

Wtorek, 17 lutego:

Poniedziałek, 16 lutego: Starsze Zapraszamy również do specjalnego raportu poświęconego MWC 2009 w serwisie Nowe Technologie w Interia.pl.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto