A A A

Team Group w białym designie

5 grudnia 2013, 08:57
Team Group w białym designie

Team Group przedstawia białe pamięci z serii Xtreem White.

Producent przekonuje, że kości są przeznaczone dla osób, którym nie tylko zależy na wydajności, ale także na stylu. Pamięci mają się idealnie prezentować z białym coolerem na procesor, a jeśli zamontujemy w środku komputera białe chłodzenie wodne to cały zestaw ma wywoływać spadek szczęki nawet u największych sceptyków.

Omawiane pamięci Team Group Xtreem White składają się z dwóch kości, każda o wielkości 4 GB. Taktowane są one z prędkością 2133 MHz, a opóźnienie wynosi CL11. Pamięci te pracują standardowo na niskim napięciu 1.5V oraz mają wbudowany duży jak na kości RAM radiator do odprowadzania ciepła, co razem pozwala je dobrze podkręcać na zdecydowanie wyższe prędkości.

Cały zestaw kosztuje 299zł brutto, czyli praktycznie tyle co pamięci od konkurencji taktowane ze słabą prędkością 1600 MHz i z o wiele mniejszym radiatorem.

Seria Team Group Xtreem White będzie dostępna w Polsce od 12 grudnia we wszystkich sklepach współpracujących z dystrybutorem Caseking.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto