A A A

Teams pozwoli na komunikację ze Skype'em

12 marca 2020, 09:10
Microsoft planuje już wkrótce wprowadzić nową funkcję. Koniec z przełączaniem się między aplikacjami.
Teams pozwoli na komunikację ze Skype'em

Microsoft zamierza rozbudować funkcjonalność komunikatora Teams. To aplikacja służąca do zarządzania działaniami firmy. Koncern chce, by jej kolejną funkcjonalnością było prowadzenie rozmów z użytkownikami Skype'a. Aplikacja umożliwi też pobranie kontaktów, a użytkownicy dodawani będą na bazie adresów e-mail.

Firma zdecydowała się na taki krok ze względu na dość ograniczoną funkcjonalność Teams. I tak wielu użytkowników przełączało się między aplikacjami w zależności od potrzeb – po ich powiązaniu nie będzie to już konieczne. Microsoft zamierza zakończyć prace nad tą funkcją przed końcem kwietnia. Zapowiedziano jednak, że nawet po wprowadzeniu będzie domyślnie wyłączona, a decyzję o jej uruchomieniu będzie mógł podjąć administrator.

fot. Microsoft


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa technika izolowania głosów
15 lipca 2020
Podczas międzynarodowej konferencji na temat uczenia maszynowego badacze z Facebooka zaprezentowali metodę oddzielania nawet 5 głosów osób...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto