A A A

Technologia laserowa w projektorach NEC

18 listopada 2014, 13:00
NEC Display Solutions wprowadza na rynek zaawansowane projektory PX602UL i PX602WL z laserowym źródłem światła.
Technologia laserowa w projektorach NEC

Wyjątkową jakość obrazu w projektorach osiągnięto dzięki unikalnemu układowi skalującemu NEC NV1301 i szerokopasmowemu przetwarzaniu obrazu 4K. Projektory oferują nie tylko bardzo ostry obraz dzięki opatentowanemu rozwiązaniu NEC, ale również możliwość pracy w trybie portretowym. Projektory dysponują wbudowanymi zaawansowanymi funkcjami, takimi jak możliwość pracy w pętli sygnałowej (poprzez HDMI), zaawansowany edgeblending oraz stacking służący do wyświetlania jednego obrazu o bardzo wysokiej jasności z kilku projektorów. Laserowa technologia gwarantuje bardziej stabilny strumień światła oraz żywotność na poziomie 20.000 godzin, co przekłada się na niższy koszt posiadania. Połączenie zaawansowanych funkcji z innowacyjną technologią laserową skutkuje wydajnością, którą można wykorzystać w różnych branżach.

Projektory można instalować pod dowolnym kątem, praktycznie bez żadnych ograniczeń, dzięki elastycznym funkcjom odpowiadającym za kontrolę geometrii obrazu. Projektory dysponują funkcjami PiP/PoP, pozwalającymi na pracę na wielu oknach, co zwiększa wydajność w różnych sektorach, w tym: rentalowym, eventowym, szkolnictwie wyższym, muzeach i dużych korporacjach. Dodatkowo interfejs sygnałowy 4K z dystrybucją sygnału i funkcją mozaiki oraz obsługą modułów OPS zapewniają szeroki wybór opcji instalacji w celu dopasowania do dowolnego profesjonalnego środowiska.

Zgodnie z filozofią NEC Green Vision projektory oferują tryb energooszczędny i niski koszt serwisowania. Zużycie energii wynosi zaledwie 530W, czyli jest niższe w porównaniu z tradycyjnymi lampami. Wszystko to skutkuje niskim kosztem posiadania.

Nowe projektory instalacyjne NEC PX602UL i PX602WL będą dostępne na polskim rynku od grudnia 2014.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto