A A A

Technologie Toshiby napędzają sektor cyfrowej rozrywki

1 września 2011, 15:05
Nowy telewizor, tablet, laptop oraz komputer All-in-One od Toshiby
Technologie Toshiby napędzają sektor cyfrowej rozrywki

Toshiba wprowadza na rynek pierwszy na świecie telewizor z ekranem o przekątnej 139 cm (55”) obsługujący technologię 3D bez konieczności wykorzystania specjalnych okularów, nowy ultracienki 7,7 mm tablet o pełnej łączności bezprzewodowej, cienki, bardzo lekki laptop oraz pierwszy komputer All-in-One marki Toshiba, oferujący multimedialne funkcje rozrywkowe, wbudowany dostęp do kontentu oraz usług platformy Toshiba Places.

Podczas targów IFA 2011 w Berlinie, które rozpoczęły się 1 września, Toshiba Europe GmbH zaprezentowała swoje najnowsze innowacje produktowe w cyfrowej rozrywce.

„Toshiba dostrzega, że konsumpcja mediów nie jest już ograniczona wyłącznie do użytkowania domowego, ale staje się istotną częścią cyfrowego życia konsumentów. Chcą oni cieszyć się konsumpcją multimediów gdziekolwiek są, wykorzystując do tego ekran, odpowiadający sytuacji, w której w danym momencie się znajdują” – komentuje Andy Bass, Vice President, DS, Sales and Marketing Europe.”Jako kluczowy gracz w branży cyfrowej rozrywki, Toshiba jest zobowiązana do spełnienia tych wymagań. Jest to możliwe dzięki zaawansowanemu, wieloaspektowemu portfolio. Nasze ogromne doświadczenie w zakresie użytkowania domowego jest rozwijane, i pozwala na dostarczanie produktów klasy premium. Produktów zapewniających doskonałą jakość obrazu, znakomite funkcjonalności, rzeczywistą trwałość oraz jednolitą możliwość dzielenia kontentu pomiędzy urządzeniami z różnych kategorii”.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto