A A A

Telefon do prawnika

18 listopada 2008, 12:55
Telefon do prawnika

Wystartował nowy serwis Infoprawne.pl, umożliwiający uzyskanie natychmiastowej porady prawnej podczas bezpośredniej rozmowy telefonicznej z wybranym prawnikiem.

Portal eliminuje stosowaną dotychczas metodę żmudnego opisywania problemu przez osobę potrzebującą fachowej pomocy i czekania na pisemną odpowiedź prawnika, co niejednokrotnie pozostawiało wiele niewyjaśnionych aspektów zagadnienia.

Prawnicy współpracujący z portalem posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe, co daje gwarancję uzyskania fachowej informacji. Po kliknięciu na nazwisko wybranego prawnika można się też zapoznać z jego dokładnym kierunkiem wykształcenia - dziedziną prawa, którą reprezentuje, a także dotychczasowymi osiągnięciami zawodowymi, co pomoże w dokonaniu ostatecznego wyboru kompetentnego fachowca posiadającego najlepsze rozeznanie w naszej sprawie.

Dodatkowym plusem jest wykorzystanie przez serwis numerów o podwyższonej płatności, dzięki czemu osoba potrzebująca szybkiej informacji prawnej płaci tylko za faktyczny czas trwania konsultacji, a nie ogólnie przyjęte stawki.

Źródło: Infoprawne.pl


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto