A A A

Telegram z oficjalnym tłumaczeniem na język polski

15 kwietnia 2020, 14:00
Komunikator w końcu doczekał się pełnego tłumaczenia na Androida i iOS-a.
Telegram z oficjalnym tłumaczeniem na język polski

Telegram to coraz wygodniejszy komunikator.

Nie raz wspominaliśmy o aplikacji Telegram na łamach WWW i Facebooka „PC Formatu", a to ze względu na prężny rozwój wielu przydatnych funkcji oraz zapewnianie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i prywatności przesyłania wiadomości. Teraz, dzięki pracy tłumaczy i współpracowników apki oraz w związku z coraz częstszym korzystaniem z komunikatora przez polskich użytkowników, program w końcu doczekał się oficjalnego tłumaczenia na nasz język. Czekaliśmy na to przez 3 lata.

 

Zmiana języka

Aplikacja możliwa jest do pobrania zarówno z AppStore, jak i Sklepu Play. Telegram aktualizuje się samoczynnie, jednak w przypadku innych ustawień osobistych w aplikacji i chęci przełączenia tłumaczenia na język polski trzeba wejść w Ustawienia aplikacji i zaznaczyć wybrany język. Wciąż także można korzystać z przycisku na stronie tłumaczy Telegrama, który aktualizuje translację w programie.

Tłumacze zaangażowani w rozwój językowy polskiej wersji komunikatora mogą być dumni ze swojej pracy. Na stronie tej aplikacji z publikowanymi po polsku aktualnościami o programie widnieje informacja, że polskojęzyczny kanał i grupa poświęcona wiadomościom na temat Telegrama wciąż będą funkcjonować.

fot. Telegram

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto