A A A

Telewizja satelitarna w ofercie TP

29 października 2008, 16:05
Telewizja satelitarna w ofercie TP

Telekomunikacja Polska rozszerza swoją ofertę, wprowadzając świadczenie usług telewizyjnych z wykorzystaniem technologii satelitarnej. Na tę okazję przygotowano specjalną promocję łączącą usługi neostrady tp z telewizją w atrakcyjnych cenach.

TP proponuje klientom trzy pakiety internetowe do wyboru: 512 kb/s, 1 Mb/s lub 2 Mb/s razem z telewizją cyfrową, mającą ponad 30 kanałów telewizyjnych, w cenach odpowiednio 59,90 zł, 69,90 zł i 89,90 zł przy umowie na 24 miesiące. Nowy pakiet zaoferuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku w technologii satelitarnej (DTH) lub za pośrednictwem linii telefonicznej w technologii ADSL.

- W naszej nowej ofercie telewizja jest praktycznie za darmo, ponieważ za pakiet neostrady tp z telewizją, przy umowach na 24 miesiące, klient zapłaci tyle samo, ile za sam internet z liveboxem. - mówi Paweł Galej, Dyrektor Departamentu Usług Telewizyjnych i VOD.

Oprócz ponad 30 polskich i zagranicznych kanałów telewizyjnych w ofercie telewizji satelitarnej klienci dodatkowo mogą odbierać dostępne na satelicie Hot Bird kanały niekodowane (ponad 200 programów). Ponadto abonenci będą mogli dokupić nowy kanał sportowy Orange Sport oraz Multipakiet Canal+ z oferty Cyfry+, pakiet składający się z 4 programów: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport2.

Klientom korzystającym z usług telewizyjnych opartych na linii telefonicznej Telekomunikacja Polska, poza 30 standardowymi kanałami, daje możliwość dokupienia pakietów telewizyjnych tp - M, L, HBO i Orange Sport oferujących dostęp do ponad 50 kanałów lub jednego z pakietów Cyfry+ (do wyboru są 4 pakiety).

Źródło: Telekomunikacja Polska


Mateusz Nosel
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto