A A A

Telewizor LG OLED zdobiony kryształami Swarovskiego

2 września 2014, 15:40
Firma LG Electronics kontynuuje współpracę wzorniczą z marką Swarovski - światowym producentem kryształów. Jej efektem jest jedyny w swoim rodzaju telewizor LG z zakrzywionym ekranem OLED.
Telewizor LG OLED zdobiony kryształami Swarovskiego

Telewizor ma 4 mm grubości i waży 16 kg, czynią z zakrzywionego telewizora LG OLED model prezentujący możliwości zdobnicze marki Swarovski.  Do stworzenia autorskiej podstawy wykorzystano około 460 kryształów Aurora Borealis w trzech rozmiarach (SS8, 10 i 12), każdy kryształ był nanoszony ręcznie.

„Cieszymy się z perspektywy odkrycia już niedługo jedynego w swoim rodzaju telewizora stworzonego przy współpracy z marką Swarovski, którego dokonamy na targach IFA" - powiedział Hyun-hwoi Ha, prezes i CEO LG's Home Entertainment Company.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto