A A A

Telewizor Samsung Smart TV 55 F6320

9 października 2013, 12:22
Telewizor Samsung Smart TV 55 F6320

Na sklepowe półki trafia właśnie Telewizor Samsung Smart TV 55” F6320, wyposażony m.in. w innowacyjną funkcję S Recommendation, dzięki której nie przegapimy najciekawszych programów ani filmów.

Funkcja S Recommendation, w którą wyposażono telewizor Samsung Smart TV F6320, to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu telewizor podpowie nam, jakie filmy lub programy telewizyjne cieszą się największą popularnością. System sprawdzi, co oglądali inni widzowie i podpowie nam, na co warto zwrócić uwagę.

Interfejs użytkownika Smart Hub został zaprojektowany tak, aby jego obsługa była jak najbardziej intuicyjna. Cztery interaktywne panele umożliwiają szybki dostęp do programów telewizyjnych, serwisów społecznościowych i aplikacji, a także do zakładki Moje Pliki, pozwalającej na przeglądanie i odtwarzanie filmów, zdjęć i muzyki z komputerów, dysków sieciowych, czy urządzeń mobilnych podłączonych do domowej sieci.

Telewizor Samsung Smat TV podłączony do internetu (może łączyć się przez sieć Wi-Fi), oferuje sporo możliwości. Na platformie Smart TV mamy dostęp do setek aplikacji oraz usługi VoD (m.in.: VOD.TVP.PL, IPLA, TVN Player, iplex.pl, Strefa VOD czy VoD Onet). VoD oznacza dostęp do tysięcy filmów i najpopularniejszych programów telewizyjnych.

Samsung Smart TV F6320 wykorzystuje technologię SmartView, dzięki której możliwe jest sterowanie funkcjami urządzenia za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfony i tablety. Co więcej, obraz wyświetlany aktualnie w telewizorze możemy jednocześnie oglądać na urządzeniach mobilnych z aplikacją SmartView.

W opisywanym modelu możemy także wyszukiwać i wyświetlać materiały wideo w wysokiej jakości. Ekran Full HD o przekątnej 55” sprawdzi się w większości domów, zaś o czysty, kontrastowy i nasycony obraz zadba szereg ultranowoczesnych rozwiązań. Są wśród nich m.in.: 3D HyperReal Engine, pozwalające na odtwarzanie materiałów 3D, Wide Color Enhancer Plus, gwarantujący wyświetlanie naturalnych kolorów, czy Digital Noise Filter, dzięki któremu oglądany obraz jest wolny od jakichkolwiek zakłóceń. Za płynność nawet najbardziej dynamicznych sekwencji odpowiada natomiast system odświeżania obrazu CMR pracujący z częstotliwością 200 MHz.

Telewizor Samsung Smart TV 55” F6320 trafi do sprzedaży w październiku br. w sugerowanej cenie detalicznej 7199 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto