A A A

Telewizor TCL 4K C76 trafił do Polski

22 sierpnia 2018, 10:05
TCL ogłosiło wprowadzenie na rynek nowej serii telewizorów 4K C76. Ile będą kosztowały telewizory tego chińskiego producenta?
Telewizor TCL 4K C76 trafił do Polski

Seria TC76 C76 jest najnowszym dodatkiem do serii Cityline. Wyświetlacz bez krawędzi z wdziękiem wpasuje się w wystrój wnętrza. Jej wyjątkowa konstrukcja bez obramowania oferuje minimalistyczny i ultracienki profil o grubości 7,9 mm. Projekt wykorzystuje aluminium i metal - nie ma śrub ani plastiku - dzięki czemu cała seria jest nie tylko piękna, ale także wytrzymała.

Omawiany telewizor oferuje także najbardziej zaawansowaną wersję TCL Android TV. Android TV jest teraz wyposażony w Google Home i Asystenta Google.

Seria 4K C76 wykorzystuje technologię WCG, która poprawia jakość wyświetlania i żywość kolorów. Dzięki HDR PRO, seria C76 odwzorowuje światło i cienie.

Nowy model TCL jest wyposażony w zaawansowany system dźwięku JBL z sześcioma głośnikami z przodu, technologię dekodowania DTS.

Seria C76 została wyróżniona nagrodą "Global Smart TV Audio-Visual Experience Award" przez IDG podczas targów CES 2018. Telewizor jest dostępny w rozmiarach 49, 55 i 65 cali. W sprzedaży w Polsce będzie dostępny od września 2018 w sieci Media Expert

Ceny:

65" - 4999 zł

55" - 3799 zł

Pozostałe funkcje

· Pamięć Flash: 16 GB

· Wi-Fi AC/N/G (2,4/5 GHz)

· T-cast

· Bluetooth 4.0

· HDMI 2.0

· USB 3.0

· Pilot głosowy kompatybilny z Google Assistant

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto