A A A

Telewizory Manta z dekoderem DVB-T produkowane w Polsce

15 marca 2013, 09:12
Telewizory Manta z dekoderem DVB-T produkowane w Polsce

Firma Manta Multimedia poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą Flextronics, producentem urządzeń elektronicznych na świecie. Nowe, 24-calowe telewizory z wbudowanym dekoderem DVB-T, które wkrótce pojawią się na rynku, są montowane w Polsce, w łódzkiej fabryce Flextronics.

Zgodnie z polityką firmy Manta Multimedia, którą zapowiedział CEO Bogdan Wiciński, a która konsekwentnie realizowana jest od kilku lat, współpraca obu firm zagwarantuje klientom nowoczesną technologię wykonaną w oparciu o podzespoły najwyższej jakości, w przystępnej cenie. Wbudowany dekoder HD DVB-T umożliwi, bez konieczności zakupu osobnego dekodera, bezproblemowy odbiór sygnału naziemnej telewizji cyfrowej w jakości HD, który wkrótce całkowicie zastąpi stary, analogowy system nadawania.

Założona w 1961 roku w Krzemowej Dolinie w Kalifornii firma Flextronics jest jednym z największych wykonawców sprzętu elektronicznego dla wielu cenionych firm z branży nowych technologii. Notowana na nowojorskiej giełdzie NASDAQ grupa Flextronics działa w ponad 30 krajach na 4 kontynentach, gdzie znajdują się fabryki i montownie urządzeń. Wśród klientów Flextronics znajdują bądź znajdowały się między innymi takie firmy, jak Apple, Lenovo, LG oraz LEGO.

Produkcja telewizorów przez Flextronics to kolejny dowód na dbałość o jakość i funkcjonalność nowych produktów Manta Multimedia. Wcześniej firma uzyskała EuroCertyfikat w kategorii Jakość Produktu / Wyrobu / Usługi. EuroCertyfikat to europejskie wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom, które zaznaczają swoją obecność na rynku i uzyskują przewagę konkurencyjną poprzez oferowanie produktów o najwyższej jakości, spełniających surowe wymogi unijne.

Szczegóły techniczne nowego telewizora Manta Multimedia zostaną ogłoszone wkrótce.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto