A A A

Telewizory z dostępem do sieci

24 kwietnia 2009, 16:27
Panasonic przedstawił nowe telewizory plazmowe oraz LCD z serii G15, które umożliwiają odwiedzanie serwisów internetowych, takich jak YouTube czy Picasa.
Telewizory z dostępem do sieci

To kolejny producent, który swoje telewizory wzbogacił o interfejs sieciowy – wcześniej taki krok poczynił Samsung. Panasonic wprowadził natomiast w marcu odtwarzacze blu-ray z tą samą funkcją.

Telewizory podłączyć można także do domowej sieci i odtwarzać na nich np. filmy pobrane z multimedialnego serwera. Urządzenia kompatybilne są bowiem ze standardem DLNA, co oznacza, że odtwarzają standardy DivX, JPEG i MPEG-2.

Nowe ekrany to dwie plazmy Full HD o przekątnych 42 (model TX-P42G15E w cenie 6,5 tys. zł) i 46 cali (model TX-P46G15E za 8 tys. zł). Obydwie korzystają z technologii Frame Creation Pro, która ma zapewniać bardzo płynny obraz bez efektu smużenia, nawet podczas bardzo dynamicznych scen filmowych.

Telwizor plazmowy Panasonic TX-P46G15E

Nowy telewizor LCD z serii G15 to model TX-L37G15 o przekątnej 37 cali, w cenie 6 tys. złotych.

Źródło: Informacja prasowa


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto