A A A

Tesla zmienia samochody w maszyny do pokazów świetlnych

27 grudnia 2021, 10:00
A wszystko w ramach świątecznej aktualizacji oprogramowania. I to za darmo.
Tesla zmienia samochody w maszyny do pokazów świetlnych

Świetlne widowisko w prezencie od Muska

Aplikacja Tesla Light Show umożliwia właścicielom pojazdów Model S, Model X, Model 3 lub Model Y przeprowadzanie własnych pokazów świetlnych (trwających do pięciu minut) w rytm dowolnie wybranej muzyki. Aby to zrobić, użytkownicy muszą pobrać bezpłatne, otwartoźródłowe oprogramowanie, zainstalować je na komputerze, zaprojektować pokaz i korzystając z pamięci USB przenieść go do swojego auta.

Choć nowa funkcja jest dużo bardziej interesującym prezentem świątecznym niż ubiegłoroczne wzbogacenie dźwięków klaksonu o odgłosy puszczenia bąków i beczenia kozy, nie każdy właściciel Tesli będzie zadowolony. Zrobienie pokazu świetlnego wydaje się dość trudne – przewodnik wprowadzający do oprogramowania w serwisie GitHub składa się z wielu stron.

fot. Tesla


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto