A A A

Tesoro Kυνέη.pro –headset dla graczy z systemem dźwięku 5.1

26 sierpnia 2014, 12:00
Tesoro Technology USA Inc. zaprezentował dzisiaj Kυνέη.pro - nowy zestaw słuchawkowy dla wymagających graczy z systemem dźwięku 5.1.
Tesoro Kυνέη.pro –headset dla graczy z systemem dźwięku 5.1

Dzięki aż ośmiu membranom (cztery w każdej słuchawce) i możliwości indywidualnych ustawień każdego kanału dźwięku, Kυνέη.pro pozwoli graczom dopasować środowisko dźwiękowe do każdej z ulubionych gier.

Zdobądź taktyczną przewagę.

W greckiej mitologii hełm boga podziemi - Hadesa - Kυνέη pozwalał swojemu właścicielowi na zniknięcie, tak aby uzyskać przewagę na polu bitwy. Zupełnie jak mityczny hełm, słuchawki Kυνέη.pro pozwalają użytkownikowi uzyskać przewagę nad innymi graczami, dzięki dokładnemu odwzorowaniu ruchów przeciwników, nawet tak subtelnych, jak kroki.

Pełna kontrola nad dźwiękiem

Każda z dwóch słuchawek Kυνέη.pro zawiera subwoofer, głośnik środkowy, głośnik przedni oraz tylni - tylko taka konfiguracja pozwala stworzyć prawdziwy dźwięk przestrzenny. Każdy kanał (głos/przód/tył/środek/subwoofer) można dowolnie zmodyfikować za pomocą przewodowego pilota. Pilot pozwala również na regulację wszystkich membran, a także na natychmiastowe odłączenie głośnika lub mikrofonu. Dodatkowo, Kυνέη.pro może zostać przestawiony na tryb wirtualnego dźwięku 7.1 i tym samym zapewnić jeszcze bardziej intensywne doznania audio. Zastosowany w Kυνέη.pro mikrofon wyposażono w system tłumienia szumu niekierunkowego, dzięki czemu rozmowy odbywają się w krystalicznej jakości dźwięku.

Wygoda i dopasowanie.

Pałąk trzymający słuchawki ozdobiono logiem Tesoro i wykończono skórzanymi elementami. Pałąk pozwala na dowolne dopasowanie rozmiaru słuchawek. Aby umożliwić dokładne dopasowanie sprzętu do indywidualnego kształtu głowy każdego gracza, zarówno pałąk, jak i same słuchawki wyłożono specjalną pianką zapamiętującą kształt. Nauszniki można łatwo złożyć, zmniejszając rozmiar headsetu i ułatwiając jego transport na turnieje i imprezy LAN.

Dostępność i cena.

Słuchawki Kυνέη.pro na polskim rynku dostępne będą już na w październiku bieżącego roku. Sugerowana cena detaliczna to $109 / €109 (około 439 PLN).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto