A A A

Test na administratora

29 stycznia 2008, 12:33
Test na administratora

Grzegorz Tworek, polski MVP (Microsoft Most Valuable Professional), przy współudziale polskiego oddziału Microsoftu przygotował quiz z nagrodami (ponad 300) na tematy związane z Windows Server 2008.

Konkurs rozpoczyna się za 6 dni i potrwa trzy tygodnie. Odbędą się 3 tury, w których w sumie trzeba będzie odpowiedzieć na 75 pytań. Co ciekawe, do testu będzie można przystąpić w dwóch poziomach zaawansowania. Wśród nagród znalazły się m.in. konsole Xbox 360, pakiety Office i subskrypcje Technetu. Warto zatem sprawdzić swoje umiejętności i znajomość najnowszej serwerowej odmiany Windows.

Dla tych, którzy chcą podszkolić się w administracji, Microsoft przygotował specjalną wersję testową najnowszego systemu. Można ją pobrać ze strony Microsoftu.

źródło: www.quiz2008.pl


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościAutoMapa wprowadza CB Radio
25 kwietnia 2019
Producenci AutoMapy opublikowali najnowszą wersję najpopularniejszej polskiej nawigacji wyposażoną po raz pierwszy w mobilne CB Radio. AutoCB...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto