A A A

Testy beta gry Titanfall ruszają 14 lutego

12 lutego 2014, 14:20
Firmy Electronics Arts oraz NVIDIA poinformowały o uruchomieniu beta testów gry Titanfall, w których wybrane osoby będą mogły wziąć udział w wieloosobowej rozgrywce w zupełnie nowej formie.
Testy beta gry Titanfall ruszają 14 lutego

Od dziś Respawn Entertainment, EA oraz oficjalny Partner gry w Polsce - firma NVIDIA, zapraszają graczy do zgłaszania chęci udziału w zamkniętych testach beta Titanfall na PC, które rozpoczną się 14 lutego 2014 roku. Szczegółowe informacje o testach znajdują się na stronie www.Titanfall.com/beta, gdzie można również dokonać rejestracji swojego zgłoszenia (testowana będzie gra angielskojęzyczna, w sklepach ukaże się wersja spolszczona z napisami).

Titanfall to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku i zdobywca ponad 80 nagród krytyków na całym świecie. Od Tokio po Seattle i Londyn fani byli pod wrażeniem emocjonującej i dynamicznej rozgrywki wieloosobowej z udziałem elitarnych pilotów szturmowców i ciężkozbrojnych siedmiometrowych tytanów.

Beta Titanfall obejmie trzy tryby gry: Wyniszczenie, Kontrola umocnień i Do ostatniego tytana. W „Wyniszczeniu" zwycięża drużyna, która wyeliminuje cały oddział wroga, od pilotów po tytany i żołnierzy SI. W „Kontroli umocnień" drużyny muszą zdobyć i utrzymać trzy umocnienia na mapie, aby zarobić punkty dające zwycięstwo. W „Do ostatniego tytana" każdy z graczy w obu drużynach przejmuje jednego tytana i bierze udział w serii walk w trybie rundowym. Koniec następuje, gdy jedna z drużyn straci wszystkie tytany. Nie ma możliwości odradzania się tytanów ani rzucania do walki nowych.

W związku z testami beta, firmy Electronics Arts oraz NVIDIA, przygotowały dodatkowo niespodziankę.  Wszystkie osoby będą miały możliwość obejrzenia na żywo rozgrywki z gry, która będzie transmitowana na żywo w dniu 15 lutego 2014 roku (sobota) od godziny 15:00 na kanale www.twitch.tv/eapolska . W trakcie transmisji będzie można posłuchać opinii przedstawicieli mediów growych w Polsce, zadać pytania na czacie a także wziąć udział w licznych konkursach. Do wygrania będą darmowe gry Titanfall w Origin, karty graficzne Gigabyte GeForce GTX 760 OC od Partnera NVIDIA oraz...Edycja Kolekcjonerska gry Titanfall!

Rywalizacja zostanie przeprowadzona na komputerach PC wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX firmy NVIDIA. Posiadacze odpowiedniej karty graficznej podczas rozgrywki mogą wykorzystać oprogramowanie GeForce® ShadowPlayTM. Ta aplikacja jest częścią oprogramowania GeForce Experience i służy do nagrywania filmów z gier, umożliwiając graczom zachowanie najwspanialszych momentów i dzielenie się nimi ze światem (dostępna jest m.in. funkcja bezpośredniej transmisji w jakości HD za pośrednictwem serwisu Twitch).

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto