A A A

The Crew 2 wjedzie na konsole i PC 16 marca

23 sierpnia 2017, 07:20
Firma Ubisoft ogłosiła, że The Crew 2, najnowsza odsłona gier wyścigowych w otwartym świecie, zostanie wydana 16 marca 2018 roku. Gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox One, Xbox One X i Windows PC.
The Crew 2 wjedzie na konsole i PC 16 marca

Od wybrzeża do wybrzeża, gracze poznają emocje związane z ogromnym, zróżnicowanym i pełnym akcji, otwartym światem Stanów Zjednoczonych, całkowicie przemodelowanym dla sportów motorowych. W The Crew 2 kierowcy sami odkryją Amerykę i będą rywalizowali o tytuł mistrza Motornation, kolekcjonując różnego rodzaju egzotyczne samochody, motocykle, łodzie i samoloty oraz dominując na scenie sportów motorowych na lądzie, w wodzie i powietrzu. Poznają wyzwania i inspiracje w czterech różnych rodzinach sportów motorowych - wyścigach ulicznych, terenowych, profesjonalnych i freestyle'owych - oraz otrzymają do dyspozycji liczne opcje i szeroki wybór typów pojazdów.

Po raz pierwszy w historii, The Crew 2 oferować będzie funkcję Fast Fav, która da graczom możliwość płynnego przełączania pomiędzy ulubionymi pojazdami naziemnymi, wodnymi i powietrznymi - za jednym naciśnięciem przycisku. Gracze mogą ścigać się na pełnym gazie na moście Golden Gate, przesiąść się błyskawicznie do łodzi wyścigowej, kiedy osiągną zatokę, złapać wielką falę i płynnie wskoczyć do samolotu akrobatycznego, aby odlecieć w kierunku zachodu słońca. To całkowita wolność przemieszczania się, tak jak zechcesz, w znanych krajobrazach ogromnego świata The Crew 2.

Osoby, które wolą emocje związane z wyścigami, mogą sprawdzić się w najbardziej różnorodnych dyscyplinach. Oprócz wcześniej ujawnionych wyścigów ulicznych, wyścigów łodzi motorowych, akrobacji powietrznych, jetsprintu i rajdów, w tym tygodniu na Gamescom przedstawiono trzy kolejne dyscypliny. Drift pozwoli fanom wyścigów ulicznych spalić gumę i zdobyć punkty na każdym stylowo zaliczonym zakręcie i w każdym fantastycznym poślizgu, a jednomiejscowe bolidy Alpha Grand Prix są przeznaczone dla kierowców zawodowych, szukających idealnej linii przejazdu. Tymczasem Motocross pozwala przejechać się po błotnistej trasie, czekającej na specjalistów terenowych, którzy chcą opanować każdy pagórek i zagłębienie.

W drodze ku tytułowi ostatecznego mistrza sportów motorowych, gracze będą mogli śledzić osiągnięcia i zapisywać każdą chwilę swojej przygody. W funkcji LIVE Replay, The Crew 2 pozwala im skorzystać z nieskomplikowanego i przyjaznego użytkowi narzędzia, które automatycznie nagrywa każde wspaniałe osiągnięcie i dodaje je do specjalnego wideoklipu, który można udostępnić całemu światu lub pochwalić się nim przed znajomymi.

Gracze, którzy zamówią The Crew 2 przed premierą, zyskają dostęp do Pakietu Legendarnych Maszyn, który zawiera:

- samochód Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 oraz

- motocykl HARLEY-DAVIDSON IRON 883 2017.

Gracze mogą też zamówić przed premierą The Crew 2 Edycję Deluxe, która zawiera:

- Pakiet Legendarnych maszyn oraz

- Pakiet Sportów Motorowych Deluxe, zawierający:

- samochód FORD F-150 RAPTOR RACE TRUCK 2017,

- samochód ABARTH 500 2008 MONSTER TRUCK EDITION,

- samolot akrobatyczny PILATUS PC-21,

- trzy unikatowe stroje wyścigowe do personalizacji awatara gracza.

Fizyczna Edycja Deluxe zawierać też będzie mapę USA w grze oraz zestaw nalepek z rodzinami The Crew.

Zamówienie The Crew 2 Złotej Edycji przed premierą pozwoli graczom zagrać w The Crew 2 trzy dni wcześniej, 13 marca 2018 r.

Złota Edycja dostępna jest wyłącznie w sklepach cyfrowych i zawiera:

- Przepustkę sezonową,

- Pakiet Legendarnych Maszyn,

- Pakiet Sportów Motorowych Deluxe.

Gracze mogą rozpocząć kolekcjonowanie pojazdów w The Crew już dziś, w Programie Nagród The Crew. Zaliczając serię wyzwań miesiąca w pierwszej części The Crew mogą odblokować do 18 pojazdów w The Crew 2, w tym unikatowe pojazdy powietrzne i wodne.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto