A A A

Thermaltake Massive 23 GT

6 września 2011, 09:37
Thermaltake Massive 23 GT

Firma Thermaltake przygotowała podkładkę chłodząca będącą rozwinięciem dotychczasowych modeli serii Massive 23.

Massive 23 GT został specjalnie przystosowany do obsługi takich urządzeń jak wszelkiej maści tablety oraz notebooki w przedziale od 10 do 17 cali. Na wyposażeniu znajdziemy podświetlany czerwonymi diodami LED wiatrak o średnicy 200mm z możliwością regulacji od 500 do 800 obrotów na minutę co według zapewnień producenta zapewni pełen komfort rozgrywki nawet podczas zabawy w najbardziej wymagające systemowo gry.

Sama podkładka została wykonana zarówno z metalu jak i antypoślizgowej gumy oraz plastiku. Urządzenie waży mniej niż 1 kg co wraz z podanymi przez producenta wymiarami : 352 x 293,1 x 41,4 mm pozwoli na jego łatwe przenoszenie i transportowanie. Dzięki specjalnie wykonanej, ergonomicznej i w pełni regulowanej podstawce, będzie można ustawić urządzenie pod niemal każdym kątem co z pewnością okaże się pomocne podczas szybkiej rozgrywki w trakcie korzystania z różnych środków transportu.

Thermaltake Massive 23 GT ma wejść do sprzedaży jeszcze w tym roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto