A A A

Thermaltake opracował narzędzie diagnostyczne dla zasilaczy

24 marca 2020, 11:50
Smart Power Management 2.0 to platforma, która pozwoli użytkownikowi na bieżąco monitorować stan zasilacza.
Thermaltake opracował narzędzie diagnostyczne dla zasilaczy

Firma Thermaltake zajmuje się produkcją urządzeń chłodzących dla komputerów. Najnowszą jej zapowiedzią jest Smart Power Management 2.0 – przeprojektowany od podstaw interfejs umożliwiający użytkownikom śledzenie i rejestrowanie zużycia energii. Będzie oferowany wraz z innymi produktami firmy. Pozwoli monitorować stan konkretnego zasilacza i zapobiec utracie danych w przypadku zbyt późno wykrytej awarii.

Smart Power Management  2.0 będzie miał stworzony od nowa pulpit nawigacyjny z podstawowymi danymi na temat zasilania, dający użytkownikowi dostęp do najistotniejszych danych zaraz po włączeniu narzędzia. Drugą zakładką jest natomiast chmura powiadomień informująca o wszelkich niepożądanych aktywnościach zasilacza i umożliwiająca ich analizę. Dowiemy się tu o średnim miesięcznym zużyciu energii, prędkości wentylatorów oraz zakresie temperatur i generowanej mocy.

Dodatkowym bonusem, który ma wspierać ekologię, będzie zakładka monitorująca wytwarzanie dwutlenku węgla podczas pracy zasilacza. Dostęp do SPM 2.0 jest możliwy zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu komórkowego.

fot. Thermaltake


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowe funkcje Teams
9 lipca 2020
Użytkownicy wkrótce będą mogli skorzystać z wielu udoskonaleń platformy komunikacyjnej.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto