A A A

Thomson ANT1711

17 stycznia 2012, 10:36
Thomson ANT1711

Firma Hama zaprezentowała nowy model domowej anteny DVB-T – Thomson ANT1711.

Sprzęt przeznaczony jest do odbioru naziemnego, analogowego i cyfrowego sygnału DVB-T. W tym celu wykorzystuje obracany tzw. dipol oraz tradycyjne wysuwane anteny VHF. Maksymalne wzmocnienie anteny wynosi 43 dB. Produkt czerpie energię z telewizora lub za pomocą zewnętrznego zasilacza. Został wyposażony w kabel antenowy o impedancji 75 Omów.

Przed kupnem anteny DVB-T należy pamiętać, żeby wziąć pod uwagę odległość do najbliższego nadajnika, a także jego położenie. Anteny pokojowe, jak Thomson ANT1711, gwarantują najlepszy odbiór w odległości do około 10 km od nadajnika. Dobrze, jeśli urządzenie ustawione jest przodem do kierunku, w którym znajduje się nadajnik. Kolejna zasada mówi, że im wyżej stoi antena, tym lepiej.

Model Thomson ANT1711 objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena detaliczna wynosi 99,90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościW to mi graj
21 listopada 2019
NZXT prezentuje swój pierwszy zestaw audio dla graczy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto