A A A

Thomson ANT1711

17 stycznia 2012, 10:36
Thomson ANT1711

Firma Hama zaprezentowała nowy model domowej anteny DVB-T – Thomson ANT1711.

Sprzęt przeznaczony jest do odbioru naziemnego, analogowego i cyfrowego sygnału DVB-T. W tym celu wykorzystuje obracany tzw. dipol oraz tradycyjne wysuwane anteny VHF. Maksymalne wzmocnienie anteny wynosi 43 dB. Produkt czerpie energię z telewizora lub za pomocą zewnętrznego zasilacza. Został wyposażony w kabel antenowy o impedancji 75 Omów.

Przed kupnem anteny DVB-T należy pamiętać, żeby wziąć pod uwagę odległość do najbliższego nadajnika, a także jego położenie. Anteny pokojowe, jak Thomson ANT1711, gwarantują najlepszy odbiór w odległości do około 10 km od nadajnika. Dobrze, jeśli urządzenie ustawione jest przodem do kierunku, w którym znajduje się nadajnik. Kolejna zasada mówi, że im wyżej stoi antena, tym lepiej.

Model Thomson ANT1711 objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena detaliczna wynosi 99,90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto