A A A

TikTok jako platforma handlowa

20 listopada 2019, 09:45
Firma ByteDance testuje funkcję dokonywania zakupów z poziomu aplikacji TikTok.
TikTok jako platforma handlowa

Reklamy towarzyszące filmom rozpowszechnianym na platformie TikTok nie są rzeczą niezwykłą. Firma ByteDance, twórca oprogramowania TikTok, testuje jednak kolejną opcję: możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Informacje o nowej funkcji pojawiły się w serwisie Twitter. Zamieszczono w nim film pochodzący z aplikacji TikTok, a przedstawiający popularnego na tej platformie pieska przebranego w kostium pandy. Był on opatrzony znacznikiem, który pozwalał dokonać zakupu kostiumu bez konieczności opuszczania programu TikTok.

Przedstawiciel firmy ByteDance potwierdził, że trwają właśnie testy nowej funkcji; odmówił jednak odpowiedzi na pytanie, czy (a jeżeli tak, to kiedy) pojawi się ona na platformie TikTok. Możliwość dokonywania zakupów wprost z aplikacji mają już od pewnego czasu użytkownicy Douyin – chińskiego odpowiednika TikToka, należącego również do firmy ByteDance.

fot. Pixabay


Adam Wiśniewski
Tagi: TikTok
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Wyciekło 20 GB danych aktorek porno
20 stycznia 2020
Dziewczyny pozujące przed kamerkami udostępniały stronom, za pomocą których zarabiały, wiele swoich prywatnych danych, łącznie ze skanami...


TikTok rośnie w siłę
20 stycznia 2020
Aplikacja do tworzenia krótkich klipów wideo została w zeszłym roku zainstalowana ponad 700 milionów razy.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto