A A A

TikTok w czołówce najczęściej pobieranych w sierpniu aplikacji

11 września 2020, 18:20
Program jest chętnie instalowany zarówno przez użytkowników Androida, jak i iOS-a.
TikTok w czołówce najczęściej pobieranych w sierpniu aplikacji

Kontrowersje nie przeszkadzają

Mimo ciągłych kontrowersji wokół TikToka, znajduje się on w czołówce tabeli rankingowej przygotowanej przez Sensor Tower. Na decyzję o zainstalowaniu tej aplikacji zatem nie wpływają medialne doniesienia, dotyczące m.in. naruszenia prywatności. Nadal jest to najczęściej pobierany program z AppStore oraz Google Play Store.

 

Krótkie filmiki dalej popularne

Drugą najchętniej instalowaną w sierpniu br. aplikacją na iOS-a jest Zoom, który w rankingu sklepu Google'a spadł jednak na piątą lokatę. W przypadku Androida miejsce drugie zajął Snack Video. To aplikacja dzięki której można oglądać krótkie, zabawne filmiki. Podobną funkcję spełnia Snapchat, który w sklepie Google'a zajął 9 miejsce, jednak nie dotarł do pierwszej dziesiątki w iOS-ie.
W czołówce dla obydwu systemów znalazły się także najpopularniejsze aplikacje społecznościowe: Facebook, Instagram, Messenger i WhatsApp.

fot. SensorTower


Dominika Gorgosz
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Firefox 82 do wzięcia
21 października 2020
Fundacja Mozilla przygotowała kolejną wersję swojej przeglądarki WWW.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto