A A A

TikTok w czołówce najczęściej pobieranych w sierpniu aplikacji

11 września 2020, 18:20
Program jest chętnie instalowany zarówno przez użytkowników Androida, jak i iOS-a.
TikTok w czołówce najczęściej pobieranych w sierpniu aplikacji

Kontrowersje nie przeszkadzają

Mimo ciągłych kontrowersji wokół TikToka, znajduje się on w czołówce tabeli rankingowej przygotowanej przez Sensor Tower. Na decyzję o zainstalowaniu tej aplikacji zatem nie wpływają medialne doniesienia, dotyczące m.in. naruszenia prywatności. Nadal jest to najczęściej pobierany program z AppStore oraz Google Play Store.

 

Krótkie filmiki dalej popularne

Drugą najchętniej instalowaną w sierpniu br. aplikacją na iOS-a jest Zoom, który w rankingu sklepu Google'a spadł jednak na piątą lokatę. W przypadku Androida miejsce drugie zajął Snack Video. To aplikacja dzięki której można oglądać krótkie, zabawne filmiki. Podobną funkcję spełnia Snapchat, który w sklepie Google'a zajął 9 miejsce, jednak nie dotarł do pierwszej dziesiątki w iOS-ie.
W czołówce dla obydwu systemów znalazły się także najpopularniejsze aplikacje społecznościowe: Facebook, Instagram, Messenger i WhatsApp.

fot. SensorTower


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto