A A A

Tinder rozpoczyna testy materiałów wideo

11 maja 2020, 09:00
W aplikacji do randkowania pojawią się filmiki, które mogą przyciągnąć potencjalnych partnerów.
Tinder rozpoczyna testy materiałów wideo

Interaktywnie na Tinderze

Firma oficjalnie ogłosiła, że rozpocznie testowanie nowej funkcji interaktywnych krótkich filmów w stylu Snapchata. Z udostępnionych przez firmę screenów wynika, że będzie się to odbywało na zasadzie udziału w grze, w której na żywo odpowiada się na różne, czasami śmieszne lub nietypowe pytania, np. „Jaki jest najpopularniejszy kolor papieru toaletowego we Francji?". Możliwy byłby także chat na żywo.

 

Coraz bliżej randek wideo

Nowe możliwości to kolejny krok Tindera w stronę wprowadzenia funkcji randek wideo. Użytkownicy już od dłuższego czasu mogą korzystać z opcji Loops, dzięki której zdjęcie profilowe można zastąpić dwusekundową zapętloną animacją (GIF).

Platforma udostępniła też w ubiegłym roku interaktywny serial „Swipe Night", w którym użytkownicy Tindera decydowali o losach bohaterów. Aplikacja analizowała odpowiedzi i wyświetlała propozycje profili osób, które podjęły podobną decyzję. Dzięki temu miały one kolejny pretekst do rozmowy.

Platforma ogłosiła, że miliony osób zaangażowało się w serial. Liczba dopasowań wzrosła o 26%, a zainicjowanych rozmów – o 12%. W planach był drugi sezon tej interaktywnej produkcji, jednak został on wstrzymany ze względu na pandemię i społeczną kwarantannę.

 

Czy skończy się na testach?

Na razie nie wiadomo, na jak dużej grupie użytkowników zostaną przeprowadzone testy gry z użyciem krótkich filmów. Ostateczna decyzja na temat wprowadzenia nowej funkcji zostanie podjęta po ich zakończeniu.

fot. Tinder


Dominika Gorgosz
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto