A A A

Titan - tabletosmarfon od HTC

9 września 2011, 10:29
Titan - tabletosmarfon od HTC

Na rynku pojawia się nowy typ urządzeń, są one zbyt małe, aby określić je tabletami, oraz za duże by zaliczyć je do kategorii smartfonów. Firma HTC przedstawiła swojego pierwszego tabletosmartona.

Nowe dzieło, jednego z czołowych producentów telefonów komórkowych już niedługo trafi do rąk osób zainteresowanych nowościami technologicznymi. Sercem 4,7 calowego tabletosmarfona jest 1,5 Ghz procesor. Telefon posiada16Gb wbudowanej pamięci, 8 megapikselowy aparat(z tyłu), dzięki któremu wykonamy zdjęcia w bardzo dobrej jakości oraz nagramy filmy w rozdzielczości HD.

Z przodu znajdziemy 1,3 megapikselową kamerę służącą do wideorozmów. Urządzenie ma zaledwie 9,9 mm grubości oraz waży 160g. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego Mango .

Gadżet dostępny będzie od października, ceny na daną chwilę nie są znane.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto