A A A

Tłumacz Google doczekał się trybu ciemnego

10 lutego 2020, 08:45
Kolejna apka dostępna jest też w wersji ciemnej, ale nie u wszystkich. Android czeka na swoją kolej.
Tłumacz Google doczekał się trybu ciemnego

Aktualizacja, która wprowadziła do aplikacji Tłumacz Google możliwość zmiany trybu na ciemny, to kolejna taka zmiana w programach Google'a. W tej chwili kod aplikacji pokazuje, że posiadacze urządzeń z najnowszymi wersjami systemów Android i iOS mogliby cieszyć się trybem ciemnym niezależnie od miejsca zamieszkania, jednak po stronie Androida aktualizacja odbywa się nieliniowo, więc każdy posiadać smartfona z tym systemem może ją otrzymać w innym czasie. Do użytkowników iOS-a tryb ciemny trafił jednocześnie.

Serwis, który udostępnił tę informację, czyli 9to5google, tłumaczy, że jest to kwestia obsługi aktualizacji Androida przez serwer, a nie bezpośrednio przez dostawcę usługi. Posiadacze smartfonów z Androidem muszą przyjąć za pewnik, że nowość pojawi się także u nich, ale bez konkretnie wyznaczonego momentu. Pozostaje więc czekać, aż tryb ciemny po prostu pojawi się jako nowa opcja w naszej apce.

fot. Tłumacz Google


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto