A A A

TomTom GO – inteligentne nawigacje z Wi-Fi

4 września 2016, 14:00
Kolejna generacja nawigacji TomTom to najbardziej zaawansowane urządzenia z wszystkich wprowadzonych dotychczas na rynek przez holenderską markę.
TomTom GO – inteligentne nawigacje z  Wi-Fi

Dzięki Wi-Fi, aktualizacje uruchamiają się automatycznie bez konieczności podłączania urządzenia do komputera. Dokładne, bieżące informacje trafficowe oraz Dożywotnie Usługi są dodatkowym bonusem, za który użytkownicy nie ponoszą żadnych opłat. Dostępna jest także funkcja rozpoznawania głosu przy użyciu zaawansowanych personalnych asystentów tj. Siri, dzięki którym można łatwo komunikować się z innymi osobami.

Nowe nawigacje TomTom GO umożliwiają odczytywanie wiadomości tekstowych, służą jako zestaw głośnomówiący, są także kompatybilne z personalnymi asystentami tj. Siri, Google Now, czy Cortana. Można użyć głosu, żeby rozpocząć wyszukiwanie, odczytywać przychodzące powiadomienia, a także wykonywać i odbierać połączenia korzystając ze sterowania głosowego. Jednak możliwości tego inteligentnego urządzenia jest dużo więcej.

Nowa generacja urządzeń TomTom GO potrafi uczyć się przyzwyczajeń kierowców. Oznacza to, że nawigacja może przewidywać miejsce docelowe , dzięki temu kierowca po prostu wsiada do auta i wyrusza w podróż. Regularne wyjazdy spowodują, że urządzenie automatycznie będzie wyznaczać trasę z uwzględnieniem bieżącej sytuacji na drogach. Dodatkowo, jeśli kierowca będzie zbliżał się do zatoru na trasie lub fotoradaru, w urządzeniu TomTom GO zabrzmi alarm, tak aby w odpowiednim czasie kierowca mógł zahamować.

Aktualizacje przy użyciu sieci Wi-Fi dotyczą Dożywotniej Usługi TomTom Traffic, Dożywotnich Map i Dożywotniej Usługi Fotoradary.

Nowa seria TomTom GO obejmuje cztery, precyzyjnie wykończone modele nawigacji z niezwykle szybkim procesorem typu quad-core. Topowe nawigacje TomTom GO to GO 5200 i 6200 z odpowiednio 5-calowym i 6-calowym ekranem. Oba modele wyposażone są w kartę SIM, aby dostarczać bieżące informacje o ruchu drogowym. Kolejne dwie nawigacje, GO 520 i 620 dostępne są w przystępnych cenach, także w tych dwóch rozmiarach ekranu, zaś aby korzystać z powiadomień o sytuacji na trasie, korkach oraz fotoradarach wymagane jest połączenie urządzeń ze smartfonem.

Nowe nawigacje TomTom GO będą dostępne w październiku w wybranych sklepach oraz na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto