A A A

TomTom RIDER 410 – nawigacja dla motocyklistów

4 kwietnia 2016, 07:10
TomTom wprowadził na polski rynek nowy TomTom RIDER 410, nawigację dla motocyklistów. Premiera produktu została zaplanowana na 10. urodziny pierwszej wersji RIDER’a.
TomTom RIDER 410 – nawigacja dla motocyklistów

TomTom RIDER 410 powstał dzięki sukcesowi TomTom RIDER 400, którego premiera odbyła się w lutym 2015 roku. Nawigacja posiada nowe usługi takie jak dożywotnie mapy świata, planowanie tras za pomocą TomTom MyDrive oraz planowanie podróży w obie strony.

- Po dziesięciu latach tworzenia nawigacji dla motocyklistów, niezwykle ekscytujące jest wprowadzenie specjalnej edycji urządzenia TomTom RIDER. Nawigacja posiada nowe funkcje, o które pytali nas motocykliści tj.: planowanie tras poprzez usługę MyDrive, wymiana danych przez Bluetooth, rozmowy telefoniczne z użyciem słuchawek, 100 preinstalowanych, najbardziej ekscytujących tras w Europie. TomTom RIDER 410 został zaprojektowany od podstaw z myślą o życiu w drodze i tak samo jak w przypadku wszystkich produktów TomTom, skupiliśmy się na innowacyjnym i łatwym w obsłudze interfejsie, który jest bardzo prosty w obsłudze dla użytkownika. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, jaką ekscytującą trasę wybrać - powiedziała Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor TomTom Consumer.

Motocykliści mogą znaleźć fascynujące, kręte drogi i uniknąć nudnych, prostych tras poprzez wybór ich poziomu trudności. W urządzeniu mamy trzy stopnie krętości oraz pagórkowatości dróg, które zostały stworzone po to, aby trasa zapewniała motocykliście ekscytującą, pełną adrenaliny jazdę.

Dodatkowo, planowanie podróży w obie strony daje użytkownikowi możliwość poznania nowych dróg, poprzez dotknięcie na ekranie nawigacji obszaru, który chciałby odkryć oraz wybranie punktu początkowego, a następnie poszczególnych punktów, które chciałby zobaczyć w trakcie swojej podróży

TomTom RIDER 410 wyposażono w funkcję planowania trasy jeszcze przed wyjazdem poprzez korzystanie z usługi TomTom MyDrive. Użytkownicy mogą czerpać inspiracje ze znanych tras lub tworzyć własne, ekscytujące plany podróży na swoim komputerze, a następnie wysłać je do urządzenia TomTom RIDER za pomocą MyDrive'a.

Dodatkową funkcją nawigacji jest możliwość obracania urządzenia poziomo lub pionowo, tak aby zobaczyć więcej zakrętów. Motocykliści mogą także korzystać z komend wydawanych przez urządzenie, przy jednoczesnym skupieniu się na drodze dzięki użyciu zestawu słuchawkowego Bluetooth w kasku. TomTom RIDER 410 posiada także bezpłatne, dożywotnie subskrypcje TomTom Traffic oraz dożywotnie subskrypcje TomTom Fotoradary . Kolejną zaletą urządzenia jest wodoodporny, przystosowany do obsługi w rękawicach ekran, który natychmiast reaguje na dotyk.

Nowy TomTom RIDER Great Rides Edition jest dostępny w sklepach motocyklowych w dwóch wersjach: TomTom RIDER 410 za 1649 zł i TomTom RIDER 410 Premium Pack za 2049 zł. TomTom RIDER 410 Premium Pack zawiera zestaw montażowy, rozwiązanie antykradzieżowe oraz pokrowiec.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto