A A A

TomTom Rider 550 - nowa nawigacja dla motocyklistów

14 maja 2018, 07:30
TomTom wprowadził na polski rynek nowe nawigacje dla motocyklistów - Rider 550, które są jeszcze szybsze i bardziej inteligentne od poprzedników.
TomTom Rider 550 - nowa nawigacja dla motocyklistów

Pierwszą z nowych funkcji jest możliwość aktualizowania nawigacji przez Wi-Fi, bez konieczności podłączania do komputera. Urządzenie zostało wyposażone w usługi Lifetime (Mapy Świata, Traffic i Fotoradary). TomTom RIDER 550 oferuje dostęp do TomTom Road Trips - ponad 150 ekskluzywnych tras dostępnych do pobrania, co będzie przydatne przy planowaniu podróży.

Urządzenie można połączyć z telefonem i skorzystać z asystentów głosowych: Siri i Google Now. Ponadto wiadomości ze smartfona mogą być odczytywane na głos, za pomocą zestawu słuchawkowego.

Podobnie jak w poprzednich modelach popularnej serii TomTom Rider, motocykliści mają możliwość planowania trasy w obie strony i jeżdżenia po najbardziej ekscytujących, krętych drogach oraz wzniesieniach, a także korzystania z 4,3-calowego ekranu dotykowego, przystosowanego do użytkowania w rękawicy. Motocykliści mogą także zapisać pobrane trasy bezpośrednio w urządzeniu.

Nowe urządzenia TomTom Rider550 z punktami POI dostosowanymi do potrzeb motocyklistów są już dostępne w Polsce w wybranych sklepach motocyklowych w cenie 1749 zł. T

TomTom RIDER 550 Premium Pack został wyposażony także w akcesoria, takie jak zestaw do montażu samochodowego, rozwiązanie antywłamaniowe i futerał ochronny. Urządzenie jest dostępne w cenie 2149 zł.

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: GPS
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Monitor graficzny BenQ PD2720U
17 czerwca 2019
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor graficzny z serii Pro Designer – model PD2720U. Zaprojektowano go z myślą o pracy kreatywnej czyli...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto