A A A

Torby Samsonite Monaco

2 listopada 2011, 10:06
Torby Samsonite Monaco

Firma Samsonite zaprezentowała nowe torby na laptopy z serii Monaco.

Wnętrze każdej torby zawiera przedział, którego ścianki są w pełni watowane, przy czym dno produktu jest podwójnie izolowane od podłoża. Wytrzymałe stópki chronią spód przed wilgocią i brudem. Siatkowe pasy dodatkowo zabezpieczają laptop przed niepotrzebnymi wstrząsami w czasie podróży. Suwak kieszeni głównej jest przystosowany do zamknięcia na kłódeczkę.

Torba zwraca też uwagę, wykonanymi z neoprenu rączkami oraz naramiennikami w paskach do noszenia toreb i plecaków Monaco. Neopren jest tworzywem wypełnionym mikrocząsteczkami powietrza, dzięki czemu jest elastyczny i stanowi ochronę przed wilgocią i wysokimi bądź niskimi temperaturami.

Torby dostępne będą w kolorze czarno–szarym, jednakże dystrybutor nie wyklucza, że w przyszłości wprowadzi na polski rynek modele Monaco w takich kolorach, jak: niebieski, zielony, srebrny i pomarańczowy.

Dystrybutorem toreb Samsonite Monaco na naszym rynku jest Hama Polska. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowane ceny poszczególnych modeli wynoszą od 199 do 239 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto