A A A

Torrent Freak: Najczęściej pobierane seriale 2016 roku

28 grudnia 2016, 14:00
Jak co roku, serwis Torrent Freak przygotował listę najczęściej pobieranych produkcji telewizyjnych. Kto znalazł się na samej górze?
Torrent Freak: Najczęściej pobierane seriale 2016 roku

Serial na podstawie książek George'a R.R. Martina nieustannie króluje na liście najczęściej pobieranych produkcji. Na drugim miejscu - podobnie jak rok temu - znajdziemy „The Walking Dead". Natomiast trzecią pozycję okupuje nowość - serial HBO „Westworld". Na ostatnim miejscu znalazł „duchowy spadkobierca" programu „Top Gear", czyli „The Gran Tour". Seria zadebiutowała niedawno, zatem zapewne w 2017 roku znajdzie się wyżej.

Torrent Freak w swojej corocznej analizie podkreśla, że liczba pobieranych torrentów zmalała w porównaniu do poprzedniego roku. Wiąże się to nie tylko ze wzmożoną walką z piractwem (zamykanie kolejnych stron z torrentami), ale również z coraz większą popularnością stron umożliwiających strumieniowe oglądanie filmów naruszających prawa autorskie.

Listę najczęściej pobieranych torrentów z serialami prezentujemy poniżej:

Gra o Tron

The Walking Dead

Westword

Flash

Arrow Teoria wielkiego podrywu

Wikingowie

Lucyfer

W garniturach

The Grand Tour

 

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: p2p, torrenty
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Długopis-dyktafon Olympus VP-20
17 lutego 2020
Olympus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dziennikarzy i projektuje ciekawy gadżet – elegancki dyktafon wizualnie przypominający długopis.

Nowości w aplikacji Telegram
17 lutego 2020
Telegram nie ma tak wielu użytkowników jak Messenger czy WhatsApp, ale wciąż nieźle sobie radzi. Doczekał się właśnie kolejnej aktualizacji.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto