A A A

Toshiba powraca z nową ofertą telewizorów

6 czerwca 2017, 10:00
Po blisko dwóch latach nieobecności, Toshiba wraca do Polski. Nowa oferta telewizorów obejmie modele Entry, Smart Series, U67, U77 i X97 OLED.
Toshiba powraca z nową ofertą telewizorów

- Polska pozostaje kluczowym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej dla Grupy Vestel, która od lat jest obecna w naszym kraju poprzez sprzedaż takich marek jak Sharp AGD, czy Hitachi TV oraz JVC TV.- mówi Andrzej Krop, dyrektor zarządzający Vestel Poland sp. z o.o.

Realizacja strategii jest możliwa dzięki umowie licencyjnej podpisanej z Grupą Vestel, jednym z największych w Europie producentów sprzętu RTV i AGD. Toshiba TV zamierza już od czerwca br. oferować telewizory zarówno poprzez tradycyjne kanały sprzedaży, jak i sprzedaż online. Telewizory Toshiba będą dostępne w sprzedaży już w czerwcu br. w sieci sklepów MediaMarkt, Saturn oraz w sklepie internetowym Redcoon.

Telewizory Toshiba Entry

Najbardziej przystępne cenowo z całego pakietu nowości. Telewizory o przekątnych 49, 43, 39, 32, 28 i 24 cale są zgodne ze standardem Full HD lub HD Ready. Każdy z telewizorów ma trzy wejścia HDMI. Dzięki dwóm portom USB oglądający mogą również używać urządzeń USB do odtwarzania filmów i muzyki.

Seria telewizorów Entry pozwala także na zatrzymywanie i nagrywanie programu telewizyjnego bezpośrednio na urządzeniu USB, zwiększając kontrolę użytkowników nad ofertą programową.

Model 24-calowy - 699 zł

Model 32-calowy - 899 zł

Toshiba Smart Series

Telewizory z tej półki produktowej mają przekątne ekranu: 49, 43, 39, 32, 28 i 24 cale są zgodne ze standardem Full HD lub HD Ready,. Wszystkie modele w ofercie wyposażone są także w inteligentny portal Toshiba, który pozwala użytkownikom na przeglądanie internetu, czy korzystanie z aplikacji YouTube, Twitter i Facebook.

Dostęp do szerokiej oferty materiałów on-demand oraz usługi catch-up TV pozwalają na oglądanie najnowszych hitów serwisów Netflix, Chili Cinema oraz Ipla i odtwarzanie muzyki z aktualnych list przebojów. Dzięki usłudze Opera TV Store widzowie mają dostęp do dodatkowych treści i mogą cieszyć się filmami, serialami, programami sportowymi, muzyką oraz grami online. Każdy telewizor posiada trzy gniazda HDMI i dwa gniazda USB.

Model 24-calowy HD - 799 zł

Model 32-calowy HD - 1099 zł

Tosbia U67 i U77

Modele z ekranami o przekątnej 65, 55, 49 i 43 cale wyświetlają obrazy w rozdzielczości Ultra HD, czterokrotnie wyraźniejszej niż Full HD. Telewizory posiadają również technologię MEMC (Motion Estimation/Motion Compensation), która pozwala na szybkie i płynne zmiany klatek. Podobnie jak w przypadku Smart Series - również modele 4K korzystają z platformy smart TV.

Telewizory posiada cztery wejścia HDMI, do których można podłączyć różne urządzenia HD, w tym odtwarzacze UHD i konsole do gier. Możliwe jest także odtwarzanie muzyki i filmów z urządzenia USB przy użyciu dowolnego z trzech portów USB.

Telewizory posiadają nie tylko głośniki, ale również subwoofery podkreślające niskie dźwięki oraz system DTS TruSurround HD HD, dzięki któremu dźwięk jest słyszalny z każdego kierunku.

Model 43-calowy - entry UHD - 1999 zł

Model 55-calowy - mid UHD - 3199 zł

Toshiba X97 OLED

Flagowy model nowej linii, telewizor korzystający z technologii organicznej OLED. Model X97 ma 65 cali i wyświetla prawie cztery razy więcej kolorów niż inne telewizory HD, odwzorowując odcienie i półtony, które zwykle gubią się w szerokim spektrum barw. Dzięki możliwości odwzorowania 1024 odcieni każdego koloru model wyświetla niespotykane nuty czerwieni i zieleni - w ten sposób każda scena zyskuje na naturalności. Warto podkreślić, że X97 odwzorowuje 99 proc. przestrzeni barw DCI-P3, co pozwala na wyświetlanie obrazów dokładnie w takiej formie, jakiej życzyłby sobie ich twórca. Piksele telewizora OLED emitują światło bezpośrednio, dzięki czemu każdy domownik, niezależnie od miejsca, w którym siedzi, może oglądać ten obraz.

Model X97 wyświetla obrazy w pełnym ruchu i pozwala użytkownikom podążać śladami bohaterów dzięki technologii MEMC (Motion Estimation/Motion Compensation). Telewizor korzysta z portalu Toshiby (smart TV). Sprzęt ma cztery wejścia HDMI i porty USB.

Cena - około 19 999zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto