A A A

Tracer Drifter w rękach graczy

6 grudnia 2011, 14:38
Tracer Drifter w rękach graczy

Trwają ogólnopolskie testy kierownicy Tracer Drifter. W blisko 40 miastach Polski do 18 grudnia, każdy może sprawdzić jej możliwości.

Tracer Drifter to kierownica przeznaczona dla miłośników wirtualnych rajdów, szczególnie tych bardziej zręcznościowych. Koło czarno-srebrnej kierownicy zostało wykonane z antypoślizgowego tworzywa mającego wyeliminować zjawisko „ślizgających się rąk”. Maksymalny skręt koła kierownicy wynosi 270 stopni co, jak twierdzi producent, w połączeniu z naturalnym oporem zwiększa realizm prowadzenia, a tym samym zabawy. Dodatkowo po lewej stronie urządzenia umieszczono pokrętło czułości koła.

Kierownica została wyposażona w 12 przycisków, 8- kierunkowy dual pad, pedały (2 – gaz i hamulec), drążek biegów oraz manetki. Ponadto, w centralnym punkcie kontrolera, znalazło się miejsce dla systemu diod, którego zadaniem jest informowanie użytkownika o tym jak mocno wciskany jest pedał gazu. Drifter został wyposażony w dwa systemu mocowań. Standardowy – oparty na systemie przyssawek oraz alternatywny, który umożliwia przymocowanie kierownicy za pomocą zacisków śrubowych.

W kierownicy Tracera zastosowano także technologię Vibration Feedback.

Do 18 grudnia trwają ogólnopolskie testy kierownicy Tracer Drifter. Producent przygotował kilkadziesiąt symulatorów, w ok. 40 miastach Polski, gdzie każdy zainteresowany ma możliwość sprawdzenia Driftera w grze Need For Speed: The Run.

Więcej informacji na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto