A A A

Tracer Gamerzone Hydra 7.1 - zestaw słuchawkowy dla graczy

28 grudnia 2016, 12:05
Tracer Gamerzone, polski producent peryferii komputerowych, przedstawił zestaw słuchawkowy Hydra 7.1. Został on stworzony dla graczy, oczekujących przestrzennego dźwięku w grach typu FPS, TPP lub RPG. Sprzęt wyposażono w technologię 7.1.
Tracer Gamerzone Hydra 7.1 - zestaw słuchawkowy dla graczy

System dźwięku w technologii Virtual Surround zwiększa realizm gry poprzez dokładniejsze lokalizowanie kierunku, z którego dochodzą odgłosy. Dedykowane oprogramowanie umożliwia dostosowanie ustawień słuchawek
do indywidualnych preferencji - zarówno w kwestii natężenia basów, jak i kontroli czułości dźwięku w każdej z 7 wirtualnych stref imitujących rozłożenie głośników.

Tracer GAMEZONE Hydra 7.1 to podświetlane elementy, opuszczany mikrofon oraz wygodny pałąk z pianką amortyzującą. Produkt wyposażono w solidnie opleciony, dwumetrowy kabel.

Przetworniki o średnicy 50 mm, pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz oraz impedancja na poziomie 32 ohmów gwarantują wierne odwzorowanie pełnego zakres tonów.

Podświetlenie LED użyte do wyróżnienia wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), to sposób na nadanie ciekawej stylistyki. Docenią to przede wszystkim indywidualiści, którzy lubią wyróżniać się z tłumu - szczególnie, jeśli zabierają ze sobą sprzęt  na turnieje i wyjazdy.

Oprogramowanie dołączone do produktu rozszerza jego podstawową funkcjonalność, umożliwiając dowolną zmianę opcji ustawień i sposobu działania produktu Tracer GAMEZONE. Dedykowany sterownik pozwala uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, kroków i innych czynności wykonywanych zarówno przez gracza, jak i rywala. Wbudowany mikrofon ułatwia komunikację z partnerami, zaś umieszczony na kablu wygodny pilot umożliwia regulację podstawowych parametrów dźwięku.

Dostępność i gwarancja

Słuchawki Tracer GAMEZONE Hydra 7.1 są dostępne w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 119 PLN. Więcej informacji technicznych, zdjęć zestawu oraz pełna lista produktów oferowanych przez polskiego producenta znajduje się na oficjalnej stronie internetowej marki.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto