A A A

Tracer Vanquish prawdziwa myszka-wojownik

30 grudnia 2013, 14:26
Tracer Vanquish  prawdziwa myszka-wojownik
Tracer, producent akcesoriów komputerowych pokazał nową mysz dla graczy - Tracer Vanquish. Myszka charakteryzuje się nowoczesnym designem, ergonomicznym kształtem oraz opcją programowania ustawień oraz wyposażona została w optyczny sensor AVAGO 3050.

Na spodzie gryzonia znajdują się trzy teflonowe ślizgacze ułatwiające wykonywanie ruchów na niemal każdej nawierzchni (pianka, drewno, szkło). Myszka została wyposażona w optyczny sensor AVAGO 3050, który zapewnia najwyższą precyzję sterowania i działa w rozdzielczości od 500 do 4000 DPI, natomiast informacje o zmianie położenia urządzenia odświeżane są w zakresach od 125/250/1000 Hz, co zapewnia dokładne odwzorowanie każdego ruchu. Specjalne przyciski znacznie ułatwiają kontrolę i szybkie przełączanie rozdzielczości między poszczególnymi poziomami (500/1000/1500/2000/4000 DPI) – każdy z poziomów oznaczony jest innym kolorem.

Gryzoń podświetlany jest za pomocą diod LED a intensywność ich światła może być regulowana przez użytkownika. Mysz posiada łącznie 6 programowalnych przycisków, a specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia dopasowanie zaawansowanych ustawień myszy do indywidualnych potrzeb. Długi (1,8 m) i wytrzymały kabel w oplocie, obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów - tak przynajmniej twierdzi producent.Mysz Tracer Vanquish jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 89 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto