A A A

Tracer Xtreme Touch i Xtreme LE - wytrzymałe kamery

21 listopada 2013, 14:45
Tracer Xtreme Touch i Xtreme LE  - wytrzymałe kamery

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych opartych na systemie Android, po debiucie kamery Xtreme Remote wzbogaca serię o dwa kolejne modele kamer sportowych Xtreme Touch oraz Xtreme LE.

Producent zapewnia, że dzięki wytrzymałym obudowom wszystkie kamery z tej serii są w stanie pracować w ekstremalnych warunkach, w pełnym słońcu, śniegu, błocie a nawet do 10 metrów pod wodą. Młodsze rodzeństwo Xtreme Remote daje możliwość nagrywania filmów w jakości HD oraz VGA. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów montażowych dołączonych w zestawie kamery możemy zamocować niemal na każdej powierzchni.

Tracer Xtreme Touch to poręczna kamera, wyposażona w 2-calowy, dotykowy ekran, co umożliwia precyzyjne kadrowanie oraz przeglądanie materiału filmowego w plenerze. Kamera może także służyć jako w pełni funkcjonalny aparat fotograficzny z opcją zapisu zdjęć w rozdzielczości do 5 Mpix. Xtreme Touch nagrywa filmy w jakości HD 720 (1280x720 punktów) 30fps oraz VGA (640x480 punktów) 60fps, co daje możliwość późniejszego montażu materiału z efektem slow motion. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi można także nagrywać filmy z dźwiękiem. Bogaty zestaw akcesoriów pozwala na bezproblemowy montaż gdziekolwiek zajdzie potrzeba (motor, quad, rower, kask, kite, itp.).

Kompaktowa kamera Xtreme LE to podstawowy model w ofercie kamer sportowych marki Tracer. Jest tym samym najmniejszą i zarazem najlżejszą konstrukcją tego typu w portfolio producenta. Sensor kamery zapisuje zdjęcia w rozdzielczości do 5 Mpix oraz nagrywa filmy w jakości HD 720 (1280x720 punktów) oraz VGA (640x480 punktów). Wbudowany mikrofon pozwala zarejestrować każdy dźwięk w wysokiej jakości. Wytrzymała i wodoodporna obudowa zabezpiecza kamerę przed wstrząsami, upadkiem czy zalaniem, a nawet umożliwia nurkowanie do 10 metrów pod wodą. Producent wyposażył urządzenie w kilka elementów montażowych, pozwalających na zainstalowanie kamery na wielu różnych powierzchniach.

Wszystkie kamery serii Tracer Xtreme są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto:

- Tracer Xtreme Touch - 238 zł

- Tracer Xtreme LE - 189 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
danielhuang
23 marca 2015, 07:46
Istnieje wiele kamera sportowa, sj4000 jest jednym z nich, to dlaczego nie napisać o drugiej kamery akcji, jak Blackview DV800B który jest 2.7k aparat?
Najnowsze aktualności

Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...


Google stworzy własne procesory
15 lutego 2019
Google poszukuje inżynierów do projektu gChips – zatrudnione osoby mają zajmować się produkcją i projektowaniem autorskich układów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto