A A A

Tradycyjna poczta bez wychodzenia z domu

8 października 2007, 12:33
Tradycyjna poczta bez wychodzenia z domu

Serwis interPOCZTA umożliwia wysłanie tradycyjnego, papierowego listu lub pocztówki, bez wychodzenia z domu. Całą operację można przeprowadzić w internecie.
Pracę z serwisem rozpoczynasz od utworzenia swojego konta. Możesz w nim dodawać kontakty do książki adresowej, zarządzać kopiami listów i sprawdzać daty wysłania korespondencji. List możesz napisać i sformatować na własnym komputerze i wysłać go w formie elektronicznej na swoje konto lub skorzystać z edytora na stronie serwisu. Po przygotowaniu treści listu podajesz dane adresata, wybierasz rodzaj papeterii i zlecasz serwisowi dostarczenie korespondencji. interPOCZTA korzysta z usług polskich firm pocztowych – list zostanie dostarczony tradycyjnie do skrzynki pocztowej adresata.

Wysokość opłaty za wysłanie listu zależy m.in. od liczby stron – ciężaru przesyłki i rodzaju użytej papeterii. Opłaty pobierane są z twojego konta w serwisie interPOCZTA. Możesz je zasilać wyłącznie przelewem bankowym, podając nazwę twojego konta interPOCZTA w tytule przelewu.

Źródło: interPOCZTA


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto