A A A

Transcend - pamięci serwerowe DDR3L-1600 R-DIMM LV

25 września 2013, 08:20
Transcend - pamięci serwerowe DDR3L-1600 R-DIMM LV

Firma Transcend informuje o wprowadzeniu na rynek nowych modułów pamięci DDR3L -1600 R-DIMM LV (Low Voltage) 1.35V. Zaprojektowane specjalnie do wymagających zadań, takich jak praca w chmurze lub w środowisku maszyn wirtualnych.

Nowe moduły pamięci firmy Transcend, DDR3 R-DIMM LV są w pełni przystosowane do obsługi dużej ilości danych i aplikacji intensywnie wykorzystujących pamięć. Redukcja napięcia zasilania ze standardowego 1.5V do 1.35V pozwala obniżyć temperaturę systemu i zapewnia oszczędność energii nawet do 20%. Firma Transcend rozszerzyła również linię pamięci o dodatkową wersję pojemnościową – pojedynczy moduł 8GB. Jego instalacja pozwala zmniejszyć zużycie energii o kolejne 50% (w porównaniu do dwóch modułów 4GB).

Moduły są zgodne ze standardem PC3-12800 (DDR3L-1600) i dodatkowo wyposażone w wbudowany czujnik termiczny. W stosunku do konkurencyjnych rozwiązań dają możliwość instalacji większej ilości pamięci w pojedynczej platformie, wyższą częstotliwość pracy oraz są bardziej energooszczędne.

Moduły DDR3 R-DIMM LV dostępne są w wersjach 16GB oraz 8GB oraz są objęte dożywotnią gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto