A A A

Transcend nowe wytrzymałe pendrivey

15 marca 2013, 12:48
Transcend  nowe wytrzymałe pendrivey

Firma Transcend rozszerza swoją ofertę pamięci flash korzystających z interfejsu USB 3.0 o model JetFlash 810.

Producent zapewnia, że silikonowo-gumowa obudowa pendrive’ów JetFlash 810 zapewnia ochronę przed wstrząsami, wodą, kurzem i zarysowaniami. Odporność urządzeń na skutki upadku została potwierdzona testami wojskowymi (MIL-STD-810F 516.5-Transit Drop).

Dzięki zastosowaniu USB 3.0, modele JetFlash 810 cechują się dobrymi osiągami w transferze danych. W wersji 64GB szybkość transferu dochodzi do 25MB/s przy zapisie oraz do 85MB/s przy odczycie.

Firma Transcend zadbała również o szeroki wybór jeśli chodzi o pojemność modelu JetFlash 810. Urządzenie występuje w wersjach 8, 16, 32 oraz 64GB, a także w czterech wariantach kolorystycznych: zielonym, niebieskim, czerwonym i pomarańczowym.

JetFlash 810 został wyposażony w dodatkowe oprogramowanie Transcend Elite do zarządzania danymi. Umożliwia ono tworzenie kopii zapasowych, przywracanie oraz szyfrowanie plików. Pendrive może być także wykorzystany jako klucz dostępu do komputera lub wybranych kont w Internecie.

Cena:

Sugerowane ceny detaliczne brutto pamięci JetFlash 810 to:

40 PLN za 8GB, 60 PLN za 16GB, 110 PLN za 32GB oraz 205 PLN za 64GB.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto