A A A

Transcend 8XDVDS-K - ultracienka nagrywarka CD/DVD

23 października 2012, 12:39
Transcend 8XDVDS-K - ultracienka nagrywarka CD/DVD

Transcend przygotował najcieńszą dostępną na rynku zewnętrzną nagrywarkę CD/DVD o oznaczeniu TS8XDVDS-K. Urządzenie ma zaledwie 13,9 mm grubości.

Wyjątkowo smukła nagrywarka obsługuje szereg formatów płyt, takich jak CD-R/RW (zapis 24x), DVD±R, DVD+RW (zapis 8x), DVD-RW (zapis 6x) DVD-RAM (zapis 5x) czy dwuwarstwowe nośniki DVD±R DL o pojemności 8,5 GB (zapis 6x).

Producent zapewnia, że dzięki smukłemu kształtowi i małym wymiarom nagrywarka bez problemu zmieści się w torbie lub plecaku na laptopa. Waga napędu - mniejsza o 44% w porównaniu ze standardowymi napędami zewnętrznymi - dodatkowo podnosi komfort transportu urządzenia.

TS8XDVDS-K nie wymaga dodatkowego zasilacza i czerpie energię elektryczną z portu USB podpiętego do komputera.

Producent dodaje do napędu oprogramowanie do nagrywania multimediów CyberLink Power2Go w pełnej wersji oraz 30-dniową wersję aplikacji CyberLink’s MediaShow. Narzędzia te umożliwiają nagrywanie muzyki, plików wideo i innych danych w różnych formatach CD i DVD oraz pozwalają na obróbkę plików multimedialnych.

Sugerowana cena detaliczna produktu to 170 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto