A A A

Transmiter sieciowy ASUS PL-AC56 Kit

24 lipca 2016, 10:00
ASUS prezentuje PL-AC56 Kit, transmiter sieciowy do sieci Powerline z ultra szybkim dwuzakresowym połączeniem Wi-Fi 802.11ac.
Transmiter sieciowy ASUS  PL-AC56 Kit

Mocne i wygodne połączenia

ASUS PL-AC56 Kit korzysta z najnowszej technologii HomePlug AV2 MIMO, aby zapewnić najlepszą łączność typu powerline, osiągającą prędkość do 1200 Mb/s od routera do dowolnego gniazdka elektrycznego. Zdalny adapter Wi-Fi po podłączeniu do dowolnego gniazdka elektrycznego łączy się z adapterem routera poprzez sieć elektryczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik oszczędzi nie tylko na czasie, ale uniknie również bałaganu z kablami, chcąc dotrzeć do ciężko dostępnych części domu.

Obsługujący najnowszy standard dwuzakresowego połączenia 802.11ac, ten zewnętrzny adapter staje się punktem dostępu do sieci Wi-Fi umożliwiającym podłączanie wielu urządzeń bezprzewodowych, zachowując przy tym łączną prędkość 1200 Mb/s i nadając na dwóch częstotliwościach 2.4GHz i 5Ghz. Dzięki temu nadaje się ono doskonale do wymagających zadań, takich jak strumieniowanie wideo w jakości 4K UHD.

PL-AC56 Kit sprawdza się nie tylko przy rozwiązaniach bezprzewodowych; dzięki trzem portom LAN Gigabit Ethernet na zdalnym adapterze Wi-Fi zapewnia również wygodne korzystania z sieci przewodowych. Porty LAN można wykorzystać do podłączania dowolnego urządzania sieciowego, takiego jak konsole do gier, drukarki lub telewizory. Wszechstronność PL-AC56 Kit czyni ten transmiter idealnym rozwiązaniem, żeby zapewnić dostęp do sieci także w nieosiągalnych częściach domu lub mieszkania, co jest szczególnie użyteczne w przypadku wielopiętrowych budynków.

Szybka, łatwa i bezpieczna instalacja

ASUS PL-AC56 Kit został zaprojektowany tak, aby zapewnić, jak najłatwiejszą obsługę, niewymagającą skomplikowanej instalacji. Jedyne co należy zrobić, to podłączyć do kontaktu dwa adaptery, po czym nacisnąć przycisk parowania (Pair button) na każdym z urządzeń - w ten sposób utworzy się między nimi zabezpieczoną i zakodowaną sieć typu Powerline. Adapter routera jest połączony bezpośrednio z routerem poprzez załączony kabel sieciowy, a adapter Wi-Fi może zostać podłączony do dowolnego innego gniazda elektrycznego.

Aby podłączyć adapter Wi-Fi do już istniejącej sieci bezprzewodowej, jedyne co należy zrobić to nacisnąć przycisk klonowania (Clone) na adapterze i przycisk WPS na routerze. Konfiguracja przebiega w pełni automatycznie i zajmuje tylko kilka minut.

Funkcja Roaming Assist automatycznie wybiera sieć Wi-Fi o najsilniejszym sygnalne, dzięki czemu użytkownik nie musi zawracać sobie głowy przełączaniem między sieciami, kiedy przemieszcza się po domu.

ASUS PL-AC56 Kit jest dostępny w orientacyjnej cenie679,00 pln.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Tylko dla pełnoletnich
21 września 2020
Grupa aktywistów wzywa koncerny Google i Facebook aby nie emitowały reklam przeznaczonych dla dzieci.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto